Мотоблок DOZER G7-3 (4.00-8) 3+1 бензин. Це потужний та маневрений апарат для сільськогосподарських робіт. Оснащений бензиновим двигуном. Має 3 передачі вперед та 1 назад, що дає можливість адаптуватися до різних завдань. Колеса 4.00-8 забезпечують хороше зчеплення. Ідеально підходить для оранки, культивації та інших робіт на ділянці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dozer |
| Тип | Мотоблок |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 83 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 18 мм) |
| Грузоподъемность | 500 кг |
| Вид топлива | Бензин |
| Вид товара | Мотоблок |
| Витрата палива(середня) | 1,4 л/год |
| Глибина культивації | 100-200 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Комплектация | Мотоблок та фреза 6 секцій (2+1) по 4 ножі,інструкція,інструмент |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Метал та чавун |
| Материал бака | Емальована сталь |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л. |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Мощность | 7 к.с. |
| Назначение | Для обробітку грунту |
| Робочий об’єм двигуна | 208 куб.см |
| Размер | 1500×760×650 (Д х В х Ш) |
| Розмір коліс | 4х8 |
| Система запуска | Ручний стартер |
| Тип двигателя | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (170FВ) |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Тип привода | ремінний |
| Ширина культивації | 570-810 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 918,90 ₴









