Електробритва VGR - це інструмент, який ідеально підходить як для гоління в домашніх умовах. сітки, що голять, рухливі, що дозволить не тільки регулювати момент натиску, але й забезпечить чітке повторення контурів обличчя або голови для максимально якісного результату. Особливості електробритви VGR V-362 подвійна бриюча система; гіпоалергенні сітки з титану; асинхронні незалежні ножі; час роботи 120 хвилин; час зарядки 2 години; потужність 5 В; помірний рівень шуму під час роботи. Сітки виготовлені з титанової фольги і є гіпоалергенними. Сітка-картридж легко змінюється за необхідності. Ножі незалежні та рухаються асинхронно, що значно покращує ефективність гоління. При необхідності ножі можуть бути замінені. Шейвер працює від акумулятора ємністю 1400 мАг, який забезпечує 120 хвилин автономної роботи. Для заряджання шейвера можна використовувати будь-який зарядний пристрій від телефону, у комплекті постачається кабель USB. Корпус бритви виконаний із якісного пластику. На корпусі є кнопка включення-вимкнення, роз'єм для зарядки, LED-індикатор зарядки у відсотках, оповіщення про своєчасне очищення ножів від щетини та кнопка для від'єднання голівки, що голить. Для того, щоб зняти головку потрібно докласти деяких зусиль. Це зроблено спеціально для того, щоб під час роботи ви випадково не від'єднали голівку і не пошкодили сітки з ножами. Комплектація бритви VGR Шейвер. Кабель для заряджання USB. Щітка для очищення. Тканинний чохол для зберігання та транспортування. Цей товар знаходиться в герметичній блістерній упаковці, тому обов'язково перевірте цілісність блістера при отриманні на пошті. У разі виявлення дефектів упаковки, будь ласка, повідомте нам одразу для заміни товару. Після порушення цілісності блістера товар не підлягає поверненню. У разі виявлення у заводських несправностей ви можете повернути або замінити його протягом 14 днів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Возможность влажного бритья | Нет |
| Количество бритвенных головок | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип электробритвы | сеточная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Влагозащищенный корпус | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защитная крышка | Да |
| Индикатор заряда аккумулятора | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Нет |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Синий |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Время заряда аккумулятора | 2 год |
| Время работы от аккумулятора | 120 хв |
| Высота | 12.5 см |
| Гарантийный срок | 3 міс |
| Ширина | 6 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 649 ₴










