
Марміт порцелянаовий із скляною кришкою 31х16х15.5 см на металевій підставці 1 л Чорний HTJ-1001
1 219 ₴
- В наличии
- Код: HTJ-1001
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
порцелянаовий марміт зі скляною кришкою на металевій підставці - чудове рішення для банкетів і святкових заходів. Металева підставка забезпечує надійну фіксацію і зручність подачі страв. Марміт підтримує оптимальну температуру, зберігаючи смак і аромат їжі. Основні характеристики порцелянаового марміту на підставці Розмір: 31х16х15.5 см; Об'єм: 1 л; Матеріал марміту: порцеляна; Матеріал кришки: скло; Матеріал підставки: метал; Форма: прямокутна. порцелянаовий марміт є не тільки практичним, але й естетично привабливим вибором для будь-якого столу, забезпечуючи зручність під час сервірування страв. Купити марміти настільні з підігрівом можна з доставкою по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yiwu |
| Вид оборудования | Мармит |
| Источник питания | Сухое топливо |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество емкостей | 1 |
| Материал | Керамика |
| Материал изготовления подставки | Нержавеющая сталь |
| Материал крышки | Стекло |
| Назначение | Для вторых блюд |
| Сфера использования | Для дома, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1,6 кг |
| Высота | 15.5 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина | 310 |
| Объем | 1 л |
| Тип крышки | Знімний |
| Форм-фактор | Портативный |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 16 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 219 ₴






