Парова праска це потужний пристрій, який забезпечує швидке та ефективне розгладжування завдяки парі та функції парового удару. Основні характеристики праски включають високу потужність 1800 Вт, що гарантує швидке нагрівання та ефективне прасування. Керамічне покриття підошви забезпечує плавне ковзання по тканині, а система постійної подачі пари робить процес прасування більш рівномірним та ефективним. Основні характеристики праски розмір 26х11х13 см; потужність 1800 Вт; об'єм резервуара для води 190 мл; довжина шнура живлення 1.4 м; матеріал підошви праски – кераміка. Зручна ручка та ергономічний дизайн забезпечують комфорт під час використання праски. За допомогою праски Sokany ви зможете легко справлятися з будь-якими завданнями по прасуванні, забезпечуючи ідеальний вигляд гардероба.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Материал подошвы утюга | металлокерамика |
| Регулировка подачи пара | Да |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Беспроводная технология | Нет |
| Вертикальное отпаривание | Нет |
| Желобок для пуговиц | Да |
| Защита от накипи | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Паровой носик | Да |
| Складная ручка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,78 кг |
| Высота | 13 см |
| Гарантийный срок | 3 міс |
| Глубина | 26 см |
| Длина сетевого шнура | 1.4 м |
| Об'єм резервуару для води | 0,19 л |
| Постійна подача пари | Да |
| Мощность | 1800 Вт |
| Протикапельна система | Да |
| Сухе прасування | Да |
| Тип | Побутова |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Функція автовимкнення | Да |
| Ширина | 11 см |
Информация для заказа
- Цена: 879 ₴








