
Вертикальная подставка для половника или ложек 20×12.5×19.5 см из нержавеющей стали Золото HP-19-14
319 ₴
- В наличии
- Код: HP-19-14
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка для ополоника і ложок – відмінний варіант для підтримки чистоти і порядку на кухні. Вертикальна підставка під ополоник, лопатку або кухонну ложку виготовлена з міцної нержавіючої сталі. Завдяки такій підставці ваша стільниця завжди залишатиметься чистою. Основні характеристики підставки розмір 20×12,5×19,5 см матеріал – нержавіюча сталь. Тримач має вертикальну конструкцію, не займає багато місця на робочій поверхні. При цьому, аксесуар запобігає потраплянню жиру і крихт на стіл, і робить процес приготування їжі більш зручним. Підставка легко миється, стійка до високих температур і стане стильним доповненням кухонного простору.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zhongjing |
| Цвет | Золотистый |
| Количество отделов | 2 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Основное назначение | Для кухонных принадлежностей |
| Особенности | Термостойкая, Защита от коррозии |
| Размещение | Вертикальное |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 19.5 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 319 ₴








