Фуршетна підставка є триярусною підставкою для закусок, фруктів і цукерок. Кожен ярус виконаний з високоякісної кераміки та спирається на міцну металеву конструкцію. Основні характеристики підставки Розміри 30 x 30 x 41 см. Діаметри 30 см, 23 см та 19 см. Кожен ярус можна використовувати для подачі фруктів, цукерок та інших закусок, ідеально підходить для свят та вечірок. Елегантний дизайн стане привабливим доповненням до столу. Ця підставка для фруктів - не тільки практичний предмет для сервірування, а й елемент декору, що привертає увагу та створює затишну атмосферу на будь-якому заході чи вечері. 3-ярусна підставка для закусок доступна для доставки по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yiwu |
| Крышка | Нет |
| Материал | Керамика |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 410 мм |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр | 300 мм |
| Длина | 300 мм |
| Тип посуды | Фруктівниця |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 529 ₴










