Набір посуду Haus Roland з 6 предметів — ідеальний вибір для домашнього використання та чудовий подарунок для будь-якого свята. Усі елементи виготовлені з литого алюмінію з антипригарним покриттям, яке забезпечує високу теплопровідність і сумісність з усіма видами плит. Характеристики: Матеріал: алюміній Об'єм каструль: 6,1/4/2,3 л Об'єм кокотниць: 3,3/2 л Діаметр каструль: 28/24/20 см Діаметр кокотниць: 28/24 см Об'єм сковорідки: 3 л Діаметр сковорідки: 28,8 см Переваги: Гранітне покриття запобігає пригоранню їжі і дозволяє готувати з мінімальною кількістю олії Спеціальна конструкція кришок створює умови для швидкого приготування їжі з максимальним збереженням корисних речовин Догляд: Мийте посуд після повного охолодження Для очищення використовувати лише м’які губки; абразивні речовини та жорсткі щітки можуть пошкодити поверхню
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yiwu |
| Материал | Алюминий |
| Тип | Набор кастрюль |
| Тип дна | Многослойное |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.4 кг |
| Висота кокотниці | 7.5/6.5 см |
| Висота сковорідки | 6 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 12/11/9 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр кастрюли | 28/24/20 см |
| Діаметр кокотниці | 28/24 см |
| Діаметр сковорідки | 28.8 см |
| Крышки | Алюминий |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Об'єм каструлі | 6.1/4/2.3 л |
| Об'єм кокотниць | 3.3/2 л |
| Об'єм сковорідки | 3 л |
| Отверстие для выхода пара в крышках | Нет |
| Ручки | Алюминий |
| Способ крепления ручек | Літі (цілісноліті) |
Информация для заказа
- Цена: 11 089 ₴











