Шукаєте практичний і стильний набір столових приборів? Погляньте на набір столових приборів з нержавіючої сталі. Він стане вашим незамінним помічником на кухні і відмінно доповнить сервіровку столу. Прилади можна мити в посудомийній машині. Набір з 4 штук: столова ложка столова вилка ніж столовий чайна ложка Довжина пристроїв: Ніж: 21см ложка 21 см Вилка 21,5 см Чайна ложка 13 см Переваги: Високоякісна нержавіюча сталь: міцна, довговічна, не іржавіє. Елегантний дизайн: гладкі, блискучі поверхні надають розкішного вигляду. Практичність: підходить для щоденного використання. Універсальність: підходить для різних страв. Подарункова упаковка: ідеальний подарунок на будь-яке свято.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TS Kitchen |
| Количество персон | 1 |
| Количество предметов | 4 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Поверхность | Глянцевая |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Упаковка | Коробка |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вилка столова | 21.9 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Ложка столовая | 22.3 см |
| Ложка чайная | 13 см |
| Материал ручки | нержавеющая сталь |
| Нож столовый | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 279 ₴




