Набір роз'ємних круглих форм для випікання виготовлений із якісної вуглецевої сталі, покритої спеціальним антипригарним покриттям для комфортного використання та легкого догляду. У наборі 3 круглі форми різного діаметру. Тепер ви з легкістю зможете одночасно випікати одразу 3 коржі для багатоярусного торта або кілька різних пирогів. Форми мають надійні затискачі, які утримують дно, а роз'ємна конструкція забезпечить зручне зняття форми з коржею. Безпечне рифлене покриття має антипригарний ефект і гарантує ідеальне випікання ваших страв. Матеріал форм – високоякісна вуглецева сталь. Застосовується для випікання всіх видів тіста. Перед використанням вперше та після кожного подальшого використання форму необхідно ретельно промити в теплій воді з додаванням миючого засобу та висушити. Перед приготуванням у формі слід змастити її зсередини невеликою кількістю олії. Не використовувати для миття та чищення форми залізні предмети та абразивні миючі засоби. Дозволяється використовувати в електричних та газових духовках. Розміри - 24, 26, 28 см. Характеристики: вуглецева сталь (0,3 мм) антипригарне покриття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TS Kitchen |
| Антипригарное покрытие формы | Да |
| Конструкция формы | Разборная |
| Материал | Углеродистая сталь |
| Назначение формы | Для пирога |
| Тип формы | Круглая |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стенок | 7 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр | 28 см |
| Количество в наборе | 3 |
| Кількість комірок | 1 |
| Максимальная температура | 230 |
| Состояние | Нове |
| Тип духовки | Газова чи електрична |
| Толщина материала | 3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 389 ₴




