
Сейф скарбничка дитяча Dinosaur Piggy Bank з відбитком пальця і розпізнаванням обличчя дитяча сейф скарбничка
669 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7807V
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Яка дитина не захоче мати скарбничку для своїх заощаджень, доступ до якої буде тільки в неї? Тим більше, якщо ця скарбничка виконана у вигляді симпатичного динозавра, що охороняє її скарби. Електронний сейф скарбничка з кодовим замком і відбитком пальця захопить будь-якого малюка і зробить процес збору грошей на іграшку мрії ще більш захопливим. Скарбничка оснащена електронним механізмом, що працює за принципом купюроприймача у терміналах. Щоб відкрити дверцята, потрібно пройти аутентифікацію (пароль + відбиток пальця та сканування обличчя), а коли дверцята закриті, малюк може слухати різні мелодії, перемикаючись між ними за допомогою кнопок "#" та "*". Скарбничка пропонує малюкові голосові підказки, що дає можливість бути впевненим в абсолютній безпеці особистих накопичень. Скарбничка виготовлена з якісних матеріалів, стійка до пошкоджень та абсолютно безпечна для дітей. Компактні розміри та зручна ручка дозволяють майбутньому підприємцю перенести свій сейф, сховати його в затишне місце, або взяти на шопінг. Сейф працює від 3 батарейок типу АА та стане чудовим подарунком на День народження або інше свято. Особливості скарбнички: Універсальний пароль - 0000. Щоб змінити пароль, натисніть "*" з відкритими дверцятами і, дотримуючись голосових підказок, встановіть свою чотиризначну комбінацію, після чого натисніть "#". Якщо ви забули пароль, можна вийняти батарейки, а потім ввести універсальний 0000. Якщо дверцята не відчиняються, зверніть увагу на заряд батарей і замініть їх. При надто низькому заряді пароль скидається до вихідного.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Happy Life |
| Материал | Пластмасса |
| Цвет | Фиолетовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 24 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Глубина | 9.5 см |
| Питание | 3*АА |
| Состояние | Нове |
| Тематика изделия | Животні |
| Ширина | 140 см |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴





