
Набір каструль з антипригарним покриттям та кришкою з жароміцного скла HP33528B
9 639 ₴
- В наличии
- Код: HP33528B
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір посуду Haus Roland з 5 предметів — це чудовий вибір для домашнього використання та оригінальний подарунок для будь-якої господині. Всі елементи виготовлені з литого алюмінію з антипригарним покриттям, що забезпечує високу теплопровідність та сумісність з різними видами плит. Кришки з термостійкого скла оснащені отвором для виходу пари, а ручки з бакеліту не нагріваються, що гарантує безпеку при використанні. Характеристики: Матеріал: алюміній Об'єм каструль: 12/8/5,4/3,1 л Діаметр каструль: 32/28/24/20 см Об'єм сковорідки: 4,3 л Діаметр сковорідки: 28 см Переваги: Гранітне покриття не впливає на смак їжі і не виділяє шкідливих речовин Запобігає пригорянню їжі, що дозволяє готувати з мінімальною кількістю олії Догляд: Рекомендується мити після повного охолодження Для очищення використовуйте тільки м’які губки; абразивні речовини та жорсткі щітки можуть пошкодити поверхню
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yiwu |
| Цвет | Черный |
| Количество предметов в наборе | 5 |
| Материал | Алюминий |
| Тип дна | Многослойное |
| Тип плиты | Стеклокерамическая, Индукционная, Электрическая, Газовая |
| Тип | Набор кастрюль |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9.9 кг |
| Высота кастрюли с крышкой | 15/13/12/10 см |
| Висота сковорідки | 7 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр кастрюли | 32/28/24/20 см |
| Діаметр сковорідки | 28 см |
| Крышки | Жаропрінне скло |
| Об'єм каструлі | 12/8/5.4/3.1 л |
| Об'єм сковорідки | 4.3 л |
| Отверстие для выхода пара в крышках | Да |
| Способ крепления ручек | Літі (цілісноліті) |
Информация для заказа
- Цена: 9 639 ₴





