
Блюдо сервірувальне у формі зірки 25×21 см новорічне HP-SD-2
509 ₴
- Менее 2 ед.
- Код: HP-SD-2
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тарілка у вигляді ялинки - це елегантний та практичний елемент сервірування у стилі Різдвяна Колекція. Її компактний розмір дозволяє зручно розташувати різноманітні страви та десерти, створюючи враження обіду у вишуканому ресторані прямо вдома. Основні характеристики тарілки розмір 25×21 см; форма: зірка. Тарілка відрізняється високою міцністю та стійкістю до подряпин, що забезпечує тривалий термін служби. Крім того, вона легко миється, що робить її ідеальним вибором для щоденного використання вдома чи ресторані. Тарілка ідеально підходить для подачі різноманітних страв, від салатів до головних страв завдяки своєму універсальному розміру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yiwu |
| Цвет | Красный |
| Материал | Фарфор |
| Форма | Фигурная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 3 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 21 см |
Информация для заказа
- Цена: 509 ₴






