
Алюмінієва глибока сковорода (3,5 л) зі скляною кришкою Ø28 см чорна MGC HP-4-465B
2 309 ₴
- В наличии
- Код: HP-4-465B
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Алюмінієва сковорода з антипригарним покриттям стане незамінним помічником на вашій кухні. Сковорода оснащена кришкою з жароміцного скла, яка гарантує збереження тепла та рівномірне приготування їжі. Кришка має отвори для виходу пари, які дають змогу регулювати кількість вологи в сковороді для досягнення ідеальних результатів приготування. Сковорода з керамічним покриттям рівномірно розподіляє тепло і швидко готує без ризику пригорання. Зручні ручки, що не нагріваються, захистять ваші руки від опіків. Унікальна конструкція дна забезпечує відмінну теплопровідність і рівномірний розподіл температури по всій поверхні. Основні характеристики сковороди Діаметр 28 см Висота 7,5 см Об'єм 3,5 л. Товщина дна 5 мм. Переваги сковороди MGC Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Безпечне антипригарне покриття, що не містить шкідливих сполук; Керамічне покриття запобігає прилипанню їжі та забезпечує рівномірний розподіл тепла; Ергономічна ручка, яка не нагрівається під час приготування їжі. Запобіжні заходи під час використання. Перед першим використанням вимийте сковороду в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороду після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, чистячі порошки та агресивні речовини. Ця сковорода поєднує в собі високу функціональність і стильний дизайн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Верхний диаметр посуды | 28 (см) |
| Съемная ручка | Да |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Многослойное дно | Да |
| Цвет | Черный |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Нет |
| Вес | 2 кг |
| Висота стін | 7.5 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Крышка | жароміцне скло |
| Количество в наборе | 1 |
| Состояние | Нове |
| Толщина дна | 5 мм |
| Толщина стенки | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 309 ₴








