Універсальна сковорода діаметром 26 см забезпечить швидке, рівномірне нагрівання та ідеальне приготування страв. Керамічне антипригарне покриття дає змогу готувати зі збереженням текстури та смаку їжі, без зайвої олії або пригорання. Ця сковорода не тільки функціональна, але й стильна та зручна. Міцний алюмінієвий корпус гарантує відмінну теплопровідність, що значно економить ваш час на кухні. Кришка з жароміцного скла з паровідводом допомагає підтримувати оптимальний рівень вологи, не випускаючи зайву пару, що зберігає страви соковитими. На особливу увагу заслуговує бакелітова ручка, яка не нагрівається, забезпечуючи безпечне та комфортне користування. Основні характеристики Діаметр 26 см Об'єм 2.5 л Товщина дна 5 мм. Переваги сковороди Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Безпечне антипригарне покриття, що не містить шкідливих сполук; Керамічне покриття для антипригарного покриття і рівномірного розподілу тепла; Ергономічна ручка, яка не нагрівається під час приготування їжі. Запобіжні заходи. Перед першим використанням вимийте сковороду в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороди тільки після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, чистячі порошки та агресивні речовини. Ця сковорода поєднує в собі високу функціональність і стильний дизайн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Верхний диаметр посуды | 26 (см) |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Съемная ручка | Нет |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Многослойное дно | Да |
| Сливной носик | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.14 кг |
| Гарантия | 14 днів |
| Количество в наборе | 1 |
| Крышка | жароміцне скло |
| Состояние | Нове |
| Толщина дна | 5 мм |
| Толщина стенки | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 245 ₴








