
Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 6.9 л Ø 28 см чорний MGC HP-4-454B
3 609 ₴
- В наличии
- Код: HP-4-454B
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каструля MGC діаметром 28 см забезпечує рівномірне нагрівання завдяки своєму алюмінієвому корпусу, а керамічне антипригарне покриття дає змогу готувати без пригорання. Кришка з жароміцного скла з паровідводом допомагає контролювати процес приготування, утримуючи тепло і зберігаючи всі аромати страв. Використання цієї каструлі допомагає зберегти максимальну кількість корисних речовин у їжі завдяки можливості готувати з мінімальною кількістю жиру. Основні характеристики Об'єм 6.9 л Діаметр 28 см Висота каструлі без кришки 13 см Висота каструлі з кришкою 18 см; Товщина дна 5 мм. Переваги каструлі. Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Не вступає в реакцію з їжею; Каструля з антипригарним покриттям має товсте дно для ідеального поширення тепла. Запобіжні заходи під час використання Перед першим використанням вимийте каструлю в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади для захисту поверхонь від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Не залишайте порожню каструлю на вогні. Також не використовуйте жорсткі губки та щітки, абразивні пасти та порошки або агресивні засоби для чищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Внутреннее покрытие | керамика |
| Диаметр кастрюли | 28 см |
| Внешнее покрытие | керамика |
| Цвет | Черный |
| Материал | Алюминий |
| Мерная шкала | Нет |
| Ручка | Бакелит |
| Тип | Кастрюля |
| Тип дна | Многослойное |
| Тип плиты | Индукционная, Электрическая, Газовая |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Утолщенное дно | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Высота кастрюли без крышки | 13 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 18 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр под крышку | 28 см |
| Крышка | жароміцне скло |
| Объем | 6.9 л |
| Способ крепления ручек | Литі (ціліснолиті) |
| Состояние | Нове |
| Толщина дна | 5 мм |
| Толщина стенок посуды | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 609 ₴





