Сотейник об'ємом 1.6 л - чудовий вибір приготування каш, невеликих порцій супу, тушкованих страв і соусів, а також для пасерування і томління, обсмажування продуктів. Сотейник виготовлений із литого алюмінію, має мармурове антипригарне покриття, завдяки чому швидко та рівномірно нагрівається, і дає змогу готувати з використанням мінімальної кількості олії. Для зручності використання посуд має скляну кришку з отвором для виходу пари та бакелітову ручку, яка не нагрівається та мінімізує ймовірність отримання опіків. Основні характеристики Об'єм 1.9 л Діаметр 18 см Висота сотейника без кришки 9 см Висота сотейника з кришкою 14 см; Товщина дна 5 мм. Переваги сотейника Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Не вступає в реакцію з їжею; Сотейник має товсте дно для ідеального розподілу тепла. Запобіжні заходи під час використання Перед першим використанням вимийте сотейник у теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Не залишайте порожній сотейник на вогні. Щоб уникнути пошкоджень дайте сотейнику повністю охолонути перед миттям. Не використовуйте жорсткі ганчірки, щітки, абразивні пасти, порошки для чищення та агресивні речовини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Верхний диаметр посуды | 18 (см) |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Съемная ручка | Нет |
| Тип посуды | Сотейник |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Многослойное дно | Да |
| Сливной носик | Нет |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.4 кг |
| Высота стенок | 9 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Количество в наборе | 1 |
| Крышка | жароміцне скло |
| Состояние | Нове |
| Толщина дна | 5 мм |
| Толщина стенки | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 949 ₴







