
Алюмінієвий сотейник 2,7 л з мармуровим антипригарним покриттям Ø 24 см сотейник з товстим дном MGC сірий
2 089 ₴
- В наличии
- Код: HP-4-436G
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Алюмінієвий сотейник з антипригарним покриттям стане незамінним помічником на вашій кухні. Кришка з жароміцного скла забезпечує рівномірне приготування їжі без втрати тепла. Антипригарне покриття запобігає пригоранню їжі та легко очищається. Міцний алюмінієвий корпус забезпечує відмінну теплопровідність і готує їжу рівномірно та швидко. Отвори для пари в кришці дають змогу регулювати кількість вологи в сковороді для досягнення ідеальних результатів приготування. Основні характеристики Діаметр 24 см Об'єм 2,7 л Висота 7,6 см Товщина дна 5,5 мм Інструкція з використання Перед першим використанням вимийте сотейник у теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сотейник після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, чистячі порошки та агресивні речовини. Цей сотейник підходить для використання на газових, індукційних та електричних плитах. Високофункціональний і стильний дизайн робить його прекрасним доповненням до будь-якої кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Верхний диаметр посуды | 24 (см) |
| Съемная ручка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Тип посуды | Сотейник |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Многослойное дно | Да |
| Сливной носик | Нет |
| Цвет | Серый |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Нет |
| Вес | 1.86 кг |
| Висота стін | 7.6 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Крышка | жароміцне скло |
| Количество в наборе | 1 |
| Состояние | Нове |
| Толщина дна | 5.5 мм |
| Толщина стенки | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 089 ₴






