
Велика алюмінієва каструля об'ємом 11 літрів з антипригарним покриттям Ø32 см HP-4-435CO
5 379 ₴
- В наличии
- Код: HP-4-435CO
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каструля з алюмінієвого сплаву стане чудовим доповненням до вашої кухні завдяки своєму сучасному дизайну та функціональності. Мармурове антипригарне покриття забезпечує рівномірний нагрів і запобігає пригоранню їжі, що робить її ідеальною для щоденного використання. Об'єм 11 літрів дає змогу готувати великі порції страв. Каструля легко чиститься завдяки антипригарному покриттю, що також підвищує її довговічність. Ви зможете насолоджуватися приготуванням улюблених страв без зайвих зусиль по догляду за посудом. Основні характеристики каструлі Об'єм 11 л Діаметр 32 см Висота сковороди без кришки 16,8 см Висота каструлі з кришкою 21,8 см; Товщина дна 5,5 мм. Переваги каструлі. Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Не вступає в реакцію з їжею; Має товсте дно для ідеального поширення тепла. Запобіжні заходи Перед першим використанням вимийте в теплій воді з м'яким мийним засобом, протріть губкою і витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Не залишайте порожню каструлю на вогні. Не використовуйте жорсткі губки та щітки, абразивні пасти та порошки, а також агресивні засоби для чищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Внутреннее покрытие | мрамор |
| Диаметр кастрюли | 32 см |
| Внешнее покрытие | мрамор |
| Крышка | жаропрочное стекло |
| Материал | Алюминий |
| Ручка | Бакелит |
| Тип | Кастрюля |
| Тип дна | Многослойное |
| Тип плиты | Индукционная, Электрическая, Газовая |
| Дополнительные характеристики | |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Утолщенное дно | Да |
| Способ крепления ручек | Литые (цельнолитые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Вес | 4.4 кг |
| Высота кастрюли без крышки | 16.8 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 21.8 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр под крышку | 32 см |
| Цвет | Кофейный |
| Объем | 11 л |
| Толщина дна | 5.5 мм |
| Толщина стенок посуды | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 379 ₴





