
Алюмінієва сковорода 2,2 л, мармурове антипригарне покриття Ø 26 см, сірий MGC HP-4-424G
2 019 ₴
- В наличии
- Код: HP-4-424G
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Антипригарне покриття запобігає пригоранню їжі та легко очищається, вона стане незамінним помічником на вашій кухні. Міцний алюмінієвий корпус забезпечує відмінну теплопровідність і готує їжу рівномірно та швидко. Отвори для пари в кришці дають змогу контролювати кількість вологи в сковороді для досягнення ідеальних результатів приготування. Вона забезпечує рівномірне приготування їжі без втрати тепла. Основні характеристики сковороди Діаметр 26 см Об'єм 2.2 л Висота 5.2 см; Товщина дна 5.5 мм. Запобіжні заходи Перед першим використанням вимийте сковороду в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Щоб уникнути пошкоджень мийте сковороду після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, чистячі порошки та агресивні речовини. Сковорода підходить для використання на газових, індукційних та електричних плитах. Вона поєднує в собі високу функціональність і стильний дизайн, що робить її прекрасним доповненням до будь-якої кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Верхний диаметр посуды | 26 (см) |
| Съемная ручка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Многослойное дно | Да |
| Цвет | Серый |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Нет |
| Вес | 2 кг |
| Висота стін | 5.2 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Крышка | жароміцне скло |
| Количество в наборе | 1 |
| Состояние | Нове |
| Толщина дна | 5.5 мм |
| Толщина стенки | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 019 ₴







