
Алюмінієва сковорода 2,8 л, мармурове антипригарне покриття Ø 28 см, товсте дно MGC сірий HP-4-420G
1 679 ₴
- В наличии
- Код: HP-4-420G
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кругла алюмінієва сковорода з антипригарним покриттям має товсте дно для ідеального розподілу тепла, вона стане незамінним помічником на кухні. Зручна ручка з антипригарним покриттям захистить руки від опіків. Унікальна конструкція дна забезпечує відмінну теплопровідність і рівномірний розподіл температури по всій поверхні. Основні характеристики сковороди Діаметр 28 см Об'єм 2.8 л Висота 5.5 см; Товщина дна 5,5 мм. Переваги сковороди Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Безпечне антипригарне покриття, що не містить шкідливих сполук; Мармурове покриття, що запобігає прилипанню їжі і рівномірно передає тепло; Ергономічна ручка, яка не нагрівається під час приготування їжі. Запобіжні заходи. Перед першим використанням вимийте сковороду в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороду після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, чистячі порошки та агресивні речовини. Ця сковорода поєднує в собі високу функціональність і стильний дизайн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Верхний диаметр посуды | 28 (см) |
| Съемная ручка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Форма | Круглая |
| Крышка | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Многослойное дно | Да |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Нет |
| Вес | 1.24 кг |
| Висота стін | 5.5 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Количество в наборе | 1 |
| Состояние | Нове |
| Толщина дна | 5.5 мм |
| Толщина стенки | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 679 ₴





