Набір каструль із кришками та товстим дном для рівномірного розподілу тепла й ефективного приготування їжі. Кожна каструля оснащена кришкою з міцного жароміцного скла і паровідводом для зменшення випаровування і збереження тепла. Це робить приготування їжі ще більш зручним і ефективним. Каструлі легко мити в посудомийній машині. Основні характеристики набору посуду Каструля об'ємом 6 літрів Діаметр 28 см Висота каструлі без кришки 12,5 см Висота каструлі з кришкою 27,5 см Каструля об'ємом 5 літрів Діаметр 26 см; Висота каструлі без кришки 12 см; Висота каструлі з кришкою 17 см. Каструля об'ємом 4 літри Діаметр 24 см; Висота каструлі без кришки 11,5 см; Висота каструлі з кришкою 16,5 см; Каструля на 3 літри Діаметр 22 см; Висота каструлі без кришки 9 см; Висота каструлі з кришкою 14 см. Каструля на 2 літри Діаметр 20 см; Висота каструлі без кришки 9 см; Висота каструлі з кришкою 14 см. Цей набір каструль сумісний з усіма типами плит, включно з індукційними, газовими та електричними. Алюмінієві каструлі та сковороди - надійний помічник у приготуванні смачної та здорової їжі для всієї родини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Внешнее покрытие | керамика |
| Внутреннее покрытие | керамика |
| Количество предметов в наборе | 5 |
| Материал | Алюминий |
| Мерная шкала | Нет |
| Ручка | Бакелит |
| Тип | Кастрюля |
| Тип дна | Многослойное |
| Тип плиты | Газовая, Индукционная, Электрическая |
| Цвет | Бежевый |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Утолщенное дно | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Высота кастрюли без крышки | 9/9/11.5/12/12.5 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 14/14/16.5/17/27.5 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр кастрюли | 20/22/24/26/28 см |
| Диаметр под крышку | 20/22/24/26/28 см |
| Крышка | жароміцне скло |
| Объем | 2/3/4/5/6 л |
| Состояние | Нове |
| Способ крепления ручек | Літі (суцільноліті) |
| Толщина дна | 5 мм |
| Толщина стенок посуды | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 159 ₴







