
Алюмінієва сковорода 5,5 л, мармурове антипригарне покриття, Ø 30 см, з лопаткою для приготування MGC HP-4-448
4 529 ₴
- В наличии
- Код: HP-4-448
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сковорода ВОК діаметром 30 см - універсальний інструмент для приготування страв східної кухні, рагу, пасти та багато чого іншого. Сковорода виготовлена з литого алюмінію, має товсте дно, що забезпечує рівномірне прогрівання і зниження часу на приготування їжі. Крім того, швидке обсмажування дає змогу зберегти смак і корисні речовини овочів, м'яса та морепродуктів, а високі стінки та широке дно ідеально підходять для легкого перемішування та великих обсягів їжі. Сковорода має антипригарне покриття, що дає змогу готувати з мінімальною кількістю тваринних і рослинних жирів. Зручна бакелітова ручка не нагрівається і знижує до мінімуму ризик отримання опіків. Основні характеристики Діаметр 30 см Об'єм 5,5 л Висота 9 см Товщина дна 5 мм Із силіконовою лопаткою. Інструкція з використання Перед першим використанням вимийте сковороду в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Щоб уникнути пошкоджень, мийте сковороду після повного охолодження. Не використовуйте жорсткі губки, щітки, абразивні пасти, чистячі порошки та агресивні речовини. Ця сковорода підходить для використання на газових, індукційних та електричних плитах. Високофункціональний і стильний дизайн робить її прекрасним доповненням до будь-якої кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Верхний диаметр посуды | 30 (см) |
| Съемная ручка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал | Алюминий |
| Материал ручек | Бакелит |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Тип посуды | Сковорода глубокая |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Многослойное дно | Да |
| Сливной носик | Нет |
| Цвет | Черный |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Нет |
| Вес | 3 кг |
| Висота стін | 9 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Крышка | жароміцне скло |
| Количество в наборе | 1 |
| Состояние | Нове |
| Толщина дна | 5 мм |
| Толщина стенки | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 529 ₴






