
Каструля MGC алюмінієва з антипригарним покриттям 3 л біла HP-4-440
2 209 ₴
- В наличии
- Код: HP-4-440
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каструля об'ємом 3 літри чудово підійде для приготування різноманітних страв для всієї родини. Каструля виготовлена з литого алюмінію, має потовщене дно, яке рівномірно нагрівається і забезпечує оптимальний розподіл тепла. Основна особливість - можливість приготування смачної та здорової їжі з мінімальним використанням тваринних і рослинних жирів. Каструлю можна використовувати не тільки для перших і других страв, але також для тушкування, пасерування та обсмажування продуктів. Основні характеристики Об'єм 3 літри Діаметр 20 см Висота каструлі без кришки 11,5 см Висота каструлі з кришкою 16,5 см; Товщина дна 5 мм. Переваги каструлі. Підходить для газових, електричних та індукційних плит; Не вступає в реакцію з їжею; Має товсте дно для ідеального поширення тепла. Рекомендації щодо використання Перед першим використанням вимийте каструлю в теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади для захисту поверхонь від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Не залишайте порожню каструлю на вогні. Не використовуйте жорсткі губки та щітки, абразивні пасти та порошки, а також агресивні засоби для чищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MGC |
| Внутреннее покрытие | гранит |
| Диаметр кастрюли | 20 см |
| Материал | Алюминий |
| Мерная шкала | Нет |
| Тип | Кастрюля |
| Тип дна | Многослойное |
| Тип плиты | Индукционная, Стеклокерамическая, Электрическая, Газовая |
| Дополнительные характеристики | |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Да |
| Вес | 1.72 кг |
| Высота кастрюли без крышки | 11.5 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 16.5 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Крышка | жароміцне скло |
| Объем | 3 л |
| Ручка | Алюміній із силіконовими накладками |
| Способ крепления ручек | Литі (ціліснолиті) |
| Состояние | Нове |
| Толщина дна | 5 мм |
| Толщина стенок посуды | 5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 209 ₴



