Кухонні ваги Sokany – це незамінний помічник на кухні, який гарантує точність та простоту використання при зважуванні інгредієнтів. Зручні та стильні, ці кухонні ваги стануть незамінною частиною вашої кулінарної рутини. Особливості кухонних ваг Sokany Розмір 22 x 15 x 1 см Максимально допустима вага 5 кг Сучасний дизайн Функція тарування Автоматичне вимкнення. Індикатор навантаження. Високоточний датчик та система автоматичного відключення дозволяють легко зважувати продукти вагою від 1 г до 5 кг. Компактний дизайн та один акумулятор дозволяють використовувати прилад у будь-якому місці на кухні. Легко чистити та зберігати, ідеально підходить для домогосподарок, які цінують якість та комфорт приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Съемная тара | Нет |
| Компенсация тары | Да |
| Конструкция тары | платформа |
| Тип элементов питания | CR2032 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Грамм, Килограммы |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Высота | 1 см |
| Гарантія | 3 міс |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Точность измерения | 1 г |
| Ширина | 15 см |
Информация для заказа
- Цена: 359 ₴





