Кухонні ваги Sokany – це незамінний помічник на кухні, який гарантує точність та простоту використання при зважуванні інгредієнтів. Зручні та стильні ці кухонні ваги стануть незамінною частиною вашої кулінарної рутини. Особливості кухонних ваг Sokany Розмір 18 x 18 x 1 см Максимально допустима вага 5 кг Сучасний дизайн Функція тарування Автоматичне вимкнення. Індикатор навантаження. Високоточний датчик та система автоматичного відключення дозволяють легко зважувати продукти вагою від 1 г до 5 кг. Компактний дизайн та один акумулятор дозволяють використовувати прилад у будь-якому місці на кухні. Легко чистити та зберігати, ідеально підходить для домогосподарок, які цінують якість та комфорт приготування їжі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Вид кухонных весов | электронные |
| Компенсация тары | Да |
| Конструкция тары | платформа |
| Съемная тара | Нет |
| Тип элементов питания | CR2032 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Единицы измерения | Грамм |
| Материал корпуса | Пластик, Стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація навантаження | Да |
| Вес | 0.42 кг |
| Высота | 1 см |
| Гарантія | 3 міс |
| Максимальный вес | 5 кг |
| Функція автовимкнення | Да |
| Ширина | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 349 ₴






