
Ручний блендер Sokany 1726 занурювальний 300 Вт Помаранчевий
1 049 ₴
- В наличии
- Код: SK-1726O
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний занурювальний блендер Sokany – це багатофункціональний пристрій, який стане незамінним помічником на кухні. Він ідеально підходить для приготування смузі, коктейлів, пюре та супів. Основні характеристики занурювального блендера Sokany Висота 36 см Потужність 300 Вт Місткість склянки 600 мл Матеріал занурювальної секції - нержавіюча сталь. 2 швидкості Напруга 220-240 В Частота 50/60 Гц Функції: подрібнення, збивання, змішування Основні переваги Універсальність: підходить для приготування найрізноманітніших страв та напоїв. Потужність: потужний двигун для швидкого та ефективного подрібнення. Плавне регулювання швидкості: вибір оптимальної швидкості для різних завдань. Ергономічний дизайн: зручна ручка для комфортної роботи. Легка вага: зручно лежить у руці. З блендером Sokany ви зможете швидко та легко приготувати смачні та апетитні страви для всієї родини. Занурювальні блендери доступні для доставки по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Количество скоростей | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Тип блендера | Погружной |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 360 мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Матеріал занурювальної частини | нержавіюча сталь |
| Мірна склянка | Да |
| Місткість мірної склянки | 600 мл |
| Мощность | 300 Вт |
| Харчування | Мережа 220В |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 049 ₴







