Міні-відпарювач Sokany - ідеальний помічник для швидкого та ефективного прасування одягу: володіючи потужністю 1300 Вт, цей маленький відпарювач швидко нагрівається і готовий до роботи вже через кілька хвилин. Ручний вертикальний відпарювач Характеристики. Розмір: 21x10 (см). Потужність: 1300 (Вт). Продуктивність пари: 20 (г) за хвилину. Ємність резервуара для води: 120 (мл). Праска-відпарювач для одягу - це функціональний та універсальний пристрій для відпарювання та прасування одягу та штор. Компактні розміри та ергономічний дизайн роблять його ідеальним для подорожей та домашнього використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность долива воды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Мерная чаша | Да |
| Съемный бак для воды | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Время непрерывной работы без долива воды | 6 хв |
| Высота | 21 см |
| Гарантийный срок | 6 міс |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Кнопка увімкн./вимк. | Да |
| Максимальний тиск парі | 3.5 |
| Мощность | 1300 Вт |
| Объем котла (бака для воды) | 0.12 л |
| Паркування | вертикальна |
| Продуктивність парі | 20 |
| Протикапельна система | Да |
| Регулювання силі парі | Да |
| Состояние | Нове |
| Час нагріву до утворення парі | 0.3 с |
| Ширина | 10 см |
| Щітка для видалення пилу та ворсинок | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 399 ₴









