Настінний вентилятор має три налаштування швидкості, що дозволяє вибрати оптимальний потік повітря відповідно до ваших потреб та переваг. П'ять лопатей забезпечують більш ефективну циркуляцію повітря та максимальний повітряний потік для створення комфортної обстановки у приміщенні. Основні характеристики вентилятора Висота – 60 см Кількість лопатей - 5 Діаметр лопатей – 44 см Три швидкості Потужність – 40 Вт Довжина кабелю – 1.55 м Виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує довговічність та надійність. Настінні вентилятори Sokany – компактні, потужні та стильні. Настінні вентилятори можуть бути доставлені по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Вариант установки | Настенный |
| Количество режимов работы | 3 |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Регулировка скорости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Регулировка высоты | Нет |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 60 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Диаметр лопастей | 44 см |
| Потужність споживання | 40 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 м.кв |
| Тип керування | Механічне |
Информация для заказа
- Цена: 2 969 ₴











