Випрямляч для волосся GEMEI - відмінний інструмент для створення гладкого та елегантного волосся. Він простий у використанні та безпечний для волосся. Пластини з керамічним покриттям рівномірно розподіляють тепло та запобігають пошкодженню волосся. Це допомагає зберегти волосся гладким, блискучим і здоровим. Особливості випрямляча для волосся GEMEI Максимальна температура становить 230 °C. Мінімальна температура становить 150 °C. Час нагріву – 30 секунд. Матеріал нагрівальної пластини - керамічне покриття Матеріал корпусу – ABS пластик. Потужність 35 Вт. Довжина шнура 1,9м. Обертання кабелю на 360°. Завдяки гладкій поверхні з керамічним покриттям праска швидко нагрівається і дбайливо впливає на волосся, рівномірно розподіляючи тепло і зберігаючи волосся здоровим і красивим. Перевага турмалінового покриття в тому, що волосся не заряджається і не прилипає до одягу. Цей ефект досягається за рахунок негативно заряджених іонів, що утворюються у процесі роботи. Праска оснащена підсвічуванням та п'ятьма температурними режимами: 150°C; 170°C; 190°C; 210°C; 230°C. Керамічні пластини швидко нагріваються, випрямляючи волосся, роблячи зачіски гладким і елегантним і створюючи красиві локони. Можна використовувати як щипці для завивки чи випрямлення волосся. Керамічні пластини легко ковзають і захищають волосся від пошкоджень. Після випрямлення або завивки волосся стає блискучим і шовковистим на дотик. Випрямляч Gemi можна використовувати як удома, так і в салонах краси. Випрямляч дуже простий і зручний у використанні, а температурні режими, що регулюються, дозволяють вибрати температуру, найбільш підходящу для вашого типу волосся.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Количество насадок | 1 |
| Терморегулятор | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Подсветка дисплея | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.3 кг |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Гарантія | 3 міс |
| Длина сетевого шнура | 1.9 м |
| Потребляемая мощность | 35 Вт |
| Тип | Випрямляч |
| Ширина пластин | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 989 ₴









