Зручний, компактний складаний стілець для кемпінгу, рибалок, мисливців, любителів пікніків і тих, хто хоче відпочити на природі. Ці стільці не лише легкі та зручні для переміщення, а й дуже комфортні. Конструкція рівномірно розподіляє вашу вагу, тому ви не втомлюєтеся навіть після довгого сидіння. Ергономічний дизайн та м'які підлокітники забезпечують хорошу підтримку спини та розслаблення. Легкість та простота складання роблять це крісло ідеальним для тих, хто цінує зручність та комфорт на природі. Основні характеристики Розміри: 60 x 59 x 92 см Вага: 1,86 кг Чохол-сумка з ручкою для перенесення Складаний стілець для відпочинку зі спинкою розроблений для забезпечення максимального комфорту на природі. Це універсальне рішення, що поєднує компактність і зручність, його легко можна взяти з собою на пікнік, в похід, на рибалку або просто відпочити в саду. У нашому інтернет-магазині ви можете купити кемпінгові стільці та інші товари за доступними цінами з доставкою по Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал спинки | Ткань |
| Откидной столик на подлокотнике | Нет |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.86 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 920 мм |
| Гарантия | 14 днів |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Складна конструкція для зберігання та транспортування | Да |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина стула | 590 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴








