Машинка для стрижки VGR – це прилад, призначений для професійного використання, що забезпечує чисту стрижку у будь-якому стилі. Оснащена фіксованим конічним ножовим блоком Standart з довгими зубцями, що ідеально підходить для густого і жорсткого волосся. Ширина леза становить 40 мм, а механізм регулювання висоти стрижки дозволяє встановлювати шість фіксованих положень: 1,5, 3, 4,5, 6, 9 та 12 мм. Характеристики машинки для стрижки VGR Потужність: 5 Вт Тип акумулятора: літій-іонний Місткість акумулятора: 2500 мАг Тип живлення: акумуляторна батарея/мережа. Швидкість обертання двигуна: 7500 об/хв і 9000 об/хв. Час роботи від одного заряду: 2:00. Час заряджання: 3 години. Мотор з турборежимом має оптимальну потужність, ідеально збалансований по корпусу, мінімізує вібрації та гарантує комфортну роботу; акумулятор 2500 мАг на 2 години автономної роботи; час заряджання на кожному заряді 2 години. Аксесуари для машинок для стрижки VGR Захисний ковпачок Насадки 1,5, 3, 4,5, 6, 9, 12 мм. Олія Щітка для чищення USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Количество насадок | 6 |
| Количество установок длины | 6 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Щеточка для чистки | Да |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Пользовательские характеристики | |
| Бритовна насадка | Да |
| Гарантія | 3 міс |
| Максимальна довжина стрижки | 12 мм |
| Насадка для стрижки бороди та вусів | Да |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Время заряда аккумулятора | 180 хв |
| Швидкість двигуна | 9000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 129 ₴










