VGR Professional Triple Wave Curler – це плойка для волосся з трьома нагрівальними елементами. За допомогою неї ви зможете створювати чудові гладкі хвилі, незалежно від того, довге у вас волосся або коротке. Потрійні щипці для завивки волосся допоможуть розгладити непокірні пасма і створити чудові хвилі та пишні локони. Характеристики щипців для завивки VGR Потужність 90 (Вт). Діаметр щипців 30 (мм). Максимальна температура нагріву 220 (градусів). Час нагріву до потрібної температури 120 (сек). Довжина кабелю живлення 2 (м). Стайлер має два температурні режими для створення легких хвиль або гламурних голлівудських локонів. Стайлер має широку робочу поверхню і може завивати як вологе, так і сухе волосся. Він також виготовлений із матеріалів з іонним ефектом, що дозволяє зберегти здоров'я та красу волосся. Продукт поставляється в герметичній упаковці, тому завжди перевіряйте цілісність блістера. У малоймовірному випадку неякісного пакування або отримання підробленого товару, будь ласка, зв'яжіться з нами відразу після отримання товару. Якщо цілісність блістера порушена, товар не підлягає поверненню. Якщо у товарі виявлено заводський дефект, його можна повернути або обміняти протягом 14 днів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность завивки волос | Да |
| Вращение в двух направлениях | Нет |
| Вращение насадки | Нет |
| Выбор типа волос | Да |
| Дисплей | Нет |
| Зажим для фиксации | Да |
| Зажимы для волос | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Защитная перчатка | Нет |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Насадка для выпрямления волос | Нет |
| Насадка-щетка | Нет |
| Пластины для гофрирования | Нет |
| Плоские щипцы | Нет |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подача пара | Нет |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Фиксация пластин | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Нет |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.4 кг |
| Гарантія | 3 міс |
| Диаметр щипцов | 30 мм |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Максимальная температура нагрева | 220 градусів |
| Минимальная температура нагрева | 180 градусів |
| Потребляемая мощность | 90 Вт |
| Час нагріву до потрібної температури | 120 сек |
| Ширина пластин | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 969 ₴








