Хвиляста праска VGR - це зручні щипці для волосся, які легко використовувати для створення об'єму у коренів та моделювання зачісок. За допомогою хвильового прасування ви легко створите гарний візуальний об'єм на волоссі. Всього за кілька хвилин ви зможете надати волоссю чудового об'єму, який збережеться на 2-3 дні. Основні характеристики гофре VGR Розмір: 30,5 x 5,5 см; Пластини з керамічним покриттям Технологія нагріву RTS; Робоча температура до 230 ° C; Потужність 70 Вт. З професійною плоскою праскою Gaufre у вас з'являться необмежені можливості для створення ідеальної зачіски. Завдяки пластинам з турмаліновим покриттям плойка швидко нагрівається і м'яко і рівномірно розподіляє тепло по волоссю, зберігаючи їх здоров'я та красу. Турмалін є природним джерелом негативно заряджених іонів, що усувають статичну електрику. Розмір пластин дозволяє швидко гофрувати все волосся від коріння. Стильний дизайн робить прилад простим у використанні та підходить як для салонного, так і домашнього застосування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 14 |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Щипцы Гофре |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 14 |
| Плавающие пластины | Да |
| Пластины для гофрирования | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.4 кг |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Гарантія | 3 мыс |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Максимальная температура нагрева | 230 градусов |
| Минимальная температура нагрева | 100 градусов |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 379 ₴









