Щипці для завивки волосся Geemy – незамінний прилад для створення красивих зачісок. Ця модель складається з п'яти однакових циліндрів з керамічним покриттям, яке рівномірно розподіляє тепло поверхнею плойки, що робить її зручною для швидкого укладання. Завдяки іонізуючому ефекту матеріал утримує вологу та не пересушує пасма волосся. Особливості плойки для волосся Geemy Матеріал - абс пластик, турмалінова кераміка. Напруга 110 ~ 220 В 50 Гц; Потужність 45 Вт; Діаметр (хвиля) 1 щипця для завивки 3 см; В упаковці 5 щипців для завивки; Максимальна температура повітря 210°C. Proica має два температурні режими, що дозволяють створювати від легких хвиль до гламурних голлівудських локонів. Стайлер має широку робочу поверхню і може завивати як вологе, так і сухе волосся. Переваги щипців для завивки волосся з 5 хвилями Швидкий час нагрівання – 30 секунд. Температурні режими нагрівання 180 і 210 °. Шнур, що обертається на 360°. Високоякісне керамічне покриття для термостійкості та довговічності. Ергономічний дизайн та легка вага.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество насадок | 1 |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность завивки волос | Да |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Фиксация пластин | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантія | 3 міс |
| Потужність споживання | 45 Вт |
| Термоізольований наконечник | Да |
| Функція швидкого нагрівання | Да |
| Час нагріву до потрібної температури | 30 сек |
Информация для заказа
- Цена: 939 ₴







