Утюжок для волосся GEEMY GM-2955 - інструмент, за допомогою якого можна за лічені хвилини вирівняти кучеряве волосся або виконати ефектне укладання. Завдяки турмаліновому покриттю пластин локони не електризуються, а швидке нагрівання та рівномірний розподіл температури виключають перегрів та пересушування пасм.Утюжок має стильний дизайн, зручно лягає в руку, а поворотний шнур забезпечує повну свободу дій під час роботи з пристроєм. Характеристики: Потужність: 45 Вт Живлення: 220 В, 50-60Hz Ширина пластин: 25 мм Кількість температурних режимів: 1
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Керамическое покрытие | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.3 кг |
| Время нагрева до нужной температуры | 60 сек |
| Гарантія | 3 міс |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Ширина пластин | 25 мм |
Информация для заказа
- Цена: 565 ₴




