
Набір із 6 чашок Peppa Pig, 150 мл, синій HP-15-17-1
559 ₴
- В наличии
- Код: HP-15-17-1
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набір керамічних чашок Peppa Pig з 6 предметів ідеально підходить для тих, хто шукає практичний і стильний набір для кухні або в подарунок. Основні характеристики Об'єм чашки 150 мл. Розмір чашки 8 x 6,5 x 6 см. Діаметр чашки 6 см. Основні переваги чашок Практичні: ідеально підходять для чаю, кави та какао. Зручно: чашки можна мити в посудомийній машині. Гігієнічно: кераміка не вбирає запахи. Довговічність: керамічні чашки стійкі до подряпин і деформації. Чашки мають компактну форму. Ідеально підходять для чаювань у колі сім'ї та друзів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yiwu |
| Использование в микроволновке | Да |
| Декоративное оформление | Роспись |
| Цвет | Голубой |
| Материал | Керамика |
| Назначение | Универсальное |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Тип емкости | Кружка |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 6 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр | 6 см |
| Количество в наборе | 6 |
| Объем | 150 мл |
| Состояние | Нове |
| Тематика декора, рисунка | Сказки, кіно, мультфільми |
| Ширина | 6.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 559 ₴





