
Кружка Peppa Pig порцелянова 400 мл синя HP-15-14
149 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: HP-15-14
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
порцелянова чашка Peppa Pig - чудовий подарунок для дітей будь-якого віку. Вона невибаглива, прекрасно ізольована і підходить як для гарячих, так і для холодних напоїв. Основні характеристики Об'єм 400 мл; Діаметр 8 см. Розмір 13 x 10 x 7,5 см. Основні переваги. Збереження тепла: порцеляна прекрасно зберігає тепло напою, тому ви зможете довше насолоджуватися чаєм або кавою. Екологічність: порцеляна - натуральний, безпечний матеріал, що не виділяє токсичних речовин. Універсальність: порцелянові чашки підходять як для гарячих, так і для холодних напоїв. Практичність: порцелянові чашки легко миються і не вбирають запахи. Довговічність: за правильного догляду порцелянові чашки прослужать довгі роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yiwu |
| Использование в микроволновке | Да |
| Декоративное оформление | Роспись |
| Цвет | Синий |
| Материал | Керамика |
| Назначение | Универсальное |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 7.5 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр | 8 см |
| Количество в наборе | 1 |
| Объем | 400 мл |
| Состояние | Нове |
| Тематика декора, рисунка | Сказки, кіно, мультфільми |
| Тип емкости | Кухоль |
| Ширина | 10 см |
Информация для заказа
- Цена: 149 ₴





