
Вентилятор підлоговий Sokany 3 режими швидкості Ø 45 см SK-19007
4 499 ₴
- В наличии
- Код: SK-19007
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний підлоговий вентилятор з 3 швидкостями та 5 металевими лопатями – це практичний пристрій, який займає мало місця і забезпечує прохолоду і комфорт. Вентилятор має три швидкісних режими, що дозволяє вибрати оптимальний потік повітря в залежності від ваших потреб і уподобань. Основні характеристики вентилятора: Висота: 1,3 метра Кількість лопатей: 5 Діаметр лопатей: 45 см Кількість оборотів: 3 рівня Потужність: 50 Вт Переваги: 5 лопатей забезпечують більш ефективну циркуляцію повітря і максимальний повітряний потік Компактний і стильний дизайн Простота використання та регулювання швидкості
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Количество скоростей | 3 |
| Регулировка скорости | Да |
| Тип вентилятора | Осевой |
| Тип управления | Механическое |
| Вариант установки | Напольный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Синий |
| Регулировка высоты | Да |
| Таймер | Да |
| Функция наклона | Да |
| Функция поворота | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.5 кг |
| Варіант встановлення | Підлоговий |
| Высота | 130 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Диаметр лопастей | 45 см |
| Потужність споживання | 50 Вт |
| Состояние | Нове |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴









