Мультипекар Sokany 7 в 1 – це компактний і багатофункціональний пристрій з сімома змінними панелями з антипригарним покриттям, які можна використовувати для приготування сендвічів, вафель, горішків, кексів, пончиків і багатьох інших страв. Індикатори нагріву та готовності забезпечують зручне управління і контроль за процесом приготування. Антипригарне покриття панелей запобігає прилипанню їжі і легко очищається. Після використання достатньо протерти панелі серветкою або вимити їх у теплій воді. Характеристики мультипекаря: Розмір мультипекаря: 23 x 22 x 8 см Потужність: 800 Вт Кількість панелей: 7 Антипригарне покриття Переваги: Два індикатори зручно контролюють процес приготування: один показує, що пристрій нагрівається, а інший – що він готовий до використання Висока потужність швидко і рівномірно нагріває пристрій, економлячи ваш час Багатофункціональність і простота використання роблять його ідеальним помічником для приготування смачних сніданків і вечерь Мультипекар Sokany 7 в 1 перетворить вашу кухню на місце для творчості і подарує вам задоволення від приготування різноманітних страв. Завдяки універсальній функціональності та легкості в використанні він стане незамінним помічником у вашій кухні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Вариант установки | Настольный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.6 кг |
| Высота | 8 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Знімні пластини, що не нагріваються. | Да |
| Потужність споживання | 800 Вт |
| Состояние | Нове |
| Тип поверхні, що нагрівається | Сендвіч панелі |
| Тип прибора | Мультипекар |
| Ширина | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 196 ₴











