
Блендер зі скляною чашею 1.5 літра для коктейлів та смузі портативний 4 режими швидкості 800 Вт Sokany
2 899 ₴
- Нет в наличии
- Код: SK186SS
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Блендер для смузі Sokany — це винятковий 2 в 1 блендер, який поєднує в собі потужний блендер та зручна кавомолка. Багатофункціональність кухонного блендера Sokany SK-186 робить його незамінним помічником на кухні. Ви можете ефективно використовувати його як блендер або кавомолку залежно від ваших потреб. Блендер Sokany SK-186 також має спеціальний режим для подрібнення льоду. Блендер має функцію імпульсного режиму, що дозволяє створювати короткочасні потужні імпульси для змішування. Ця функція ідеально підходить для швидкого подрібнення твердих продуктів або створення більш грубої текстури. Стильний дизайн надає йому естетичну привабливість, роблячи його ідеальним об'єктом для кухні, де якість та елегантність об'єднані в одному пристрої. Основні характеристики: Потужність — блендер 800 Вт; Чаша з товстого скла об’ємом 1,5 літра; 4 режими швидкості; Помел кави; Подрібнення льоду; Функція пульсації. Чаша об’ємом 1,5 літра Sokany SK-186 дозволяє вам готувати достатню кількість напоїв або страв для всієї родини або друзів. Вам не потрібно турбуватися про недостатній об’єм під час приготування, адже цей блендер допоможе вам легко впоратися навіть з великими обсягами. Придбати блендер в інтернет-магазині Prom можна з доставкою по всій Україні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Импульсный режим | Да |
| Количество скоростей | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Плавная регулировка скорости | Да |
| Тип блендера | Стационарный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет | Серебристый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Колка льда | Да |
| Характеристики стационарного блендера | |
| Мини-мельничка | Да |
| Отверстие для добавления ингредиентов | Да |
| Характеристики погружного блендера | |
| Многофункциональная чаша-измельчитель | Да |
| Универсальный измельчитель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводная технология | Немає |
| Вес | 3.5 кг |
| Віночок для збивання | Немає |
| Гарантийный срок | 6 міс |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Крепление на стену | Немає |
| Лопатка | Немає |
| Материал чаши | Стекло |
| Насадка для замеса теста | Немає |
| Насадки для нарізки та шатківниці | Немає |
| Объем чаши | 1.5 л |
| Потужність споживання | 800 Вт |
| Прорезиненные ножки | Немає |
| Режим Турбо | Немає |
| Состояние | Нове |
| Функция самоочистки | Немає |
| Харчування | Мережа 220В |
Информация для заказа
- Цена: 2 899 ₴










