
Сад. буд. пласт. HomeStar 6*4.4 (1235*1705*2100мм)
17 948,70 ₴
- В наличии
- Код: А0056153
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Представляємо яскравий та функціональний садовий будинок з міцного пластику, ідеально підходящий для зберігання садових інструментів та різноманітного приладдя, він легко збирається, як конструктор з'єднуючись в спеціальні пази, та фіксуючись шурупами. Завдяки високоякісному матеріалу, будинок стійкий до впливу погодних умов, не потребує спеціального догляду та довговічний. Яскравий дизайн додає естетичної привабливості вашому саду, роблячи його не лише корисним, а й стильним елементом ландшафту. Просторе внутрішнє планування дозволяє зручно організувати простір для інструментів, газонокосарок, дитячих іграшок та іншого майна. Легкий в збірці та перенесенні, цей садовий будинок стане незамінним помічником для кожного садівника. Варіанти використання: Садовий будиночок для комунікаційних систем; Госпблок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона; Сарай для зберігання меблів, приладдя для барбекю, велосипедів; Господарський блок для зберігання інвентарю для прибирання, чищення басейну, будівельних матеріалів; Гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самоката, санок, лиж, Літній душ, або туалет. Замовляйте вже сьогодні та забезпечуйте собі комфорт та порядок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Homestar |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інші властивості | Водонепроникний, має вентиляцію та вікно. Легко збирається за допомогою викрутки. |
| Вес | 65,8 кг |
| Вид товара | Садовий будиночок |
| Высота | 0.37 |
| Длина | 0.59 |
| Комплектация | Пластикові пластини, металеві опори, шурупи, вікно, вентиляція, петлі, шпінгалети,лопатка для зручного вставляння в пази, інструкція. |
| Країна походження | Китай |
| Материал | Пластик/метал |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Особенности | Міцна одностінна конструкція стійка до атмосферних впливів і УФ-випромінювання, цей сарай не буде ржавіти, гнити. |
| Назначение | Для зберігання садового інвентарю, приміщення для генератора, туалета, душа. |
| Размер | 1235*1705*2100мм |
| Толщина | 1,2 см |
| Ширина | 1.57 |
Информация для заказа
- Цена: 17 948,70 ₴








