
Зеркало с шкафчиком Brut 70 L с подсветкой ( А0056676 )
3 275,75 ₴
- В наличии
- Код: А0050829
+380 (98) 462-28-25
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки застосуванню високоякісного металу і товстостінної труби, будівельна тачка DOZER посилена та здатна витримувати великі навантаження, також це запобігає деформації корпусу. Ця модель виділяється підвищеною вантажопідйомністю, що буде корисно при будівництві. Зручне колесо на підшипниках (металевий диск) з покришкою зі ВСПІНЕНОЇ ЩІЛЬНОЇ ГУМИ, забезпечує комфортне пересування навіть на нерівній місцевості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16,830 |
| Грузоподъемность | 360 кг |
| Вид товара | Тачка будівельна DOZER |
| Країна походження | Туреччина |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Объем | 110 л/200 л |
| Особенности | Має підвищену вантажопідйомність.Колеса на підшипниках з покришкою зі СПІНЕНОЇ ЩІЛЬНОЇ ГУМИ, забезпечують комфортне пересування на нерівній місцевості |
| Назначение | Для перевезення садового та будівельного сміття, каменю, щебеню, води, цементу, перегною тощо. |
| Размер | Розмір корита зовн.-88х60х25 см,внутр.-50х47 см, Рама (140*45*40) |
| Тип колеса | Безкамерні |
| Товщина металу корита | 1,2 мм |
| Товщина рами | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 275,75 ₴





