Завдяки застосуванню високоякісного металу і товстостінної труби, будівельна тачка DOZER посилена та здатна витримувати великі навантаження, також це запобігає деформації корпусу. Ця модель виділяється підвищеною вантажопідйомністю, що буде корисно при будівництві. Зручне колесо на підшипниках (металевий диск) з покришкою зі ВСПІНЕНОЇ ЩІЛЬНОЇ ГУМИ, забезпечує комфортне пересування навіть на нерівній місцевості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 13,350 |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Вид товара | Тачка будівельна DOZER |
| Країна походження | Туреччина |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Объем | 90л/170л |
| Назначение | Для перевезення садового та будівельного сміття, каменю, щебеню, води, цементу, перегною тощо. |
| Размер | Розмір корита зовн.-88х60х25 см,внутр.-50х47 см, Рама (140*45*40) |
| Тип колеса | Безкамерні |
| Товщина металу корита | 1,2 мм |
| Товщина рами | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 947,64 ₴





