Керамічний набір для подачі перших страв включає в себе все необхідне для подачі супів і бульйонів, додаючи комфорту до вашого столового сервірування. Основні характеристики набору для подачі перших страв: Об'єм каструлі супниці: 1800 мл Об'єм піали бульйонниці: 250 мл Діаметр каструлі супниці: 310 мм Висота супниці: 18 см Склад набору для подачі супу: Керамічна супниця з кришкою з бамбука: зберігає тепло страви і надає їй неповторний смак. Ополонік: ідеально підібраний для зручного розливання супу. Керамічні бульйонниці з індивідуальними ложками: забезпечують комфорт під час трапези. Бамбукова підставка: забезпечує зручне розміщення всіх елементів набору. Білий керамічний колір супниць гармонійно поєднується з натуральним бамбуком підставки. Де купити набір для подачі супів? Ви можете купити набір для подачі супів з доставкою по всій Україні в нашому інтернет-магазині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yiwu |
| Декоративное оформление | Без декора |
| Использование в микроволновке | Да |
| Материал | Керамика |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Цвет | Белый |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота без крышки | 15 см |
| Высота с крышкой | 18 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Диаметр | 31 см |
| Наявність половника | Є |
| Объем | 1.8 л |
Информация для заказа
- Цена: 3 179 ₴









