Цей чотириярусний контейнер для зберігання та заморожування продуктів виготовлений із прозорого пластику та має окремі секції, завдяки чому можна компактно організувати зберігання кількох інгредієнтів. Контейнер щільно закривається, що забезпечує збереження свіжості продуктів та запобігає потраплянню всередину сторонніх запахів. Місткість підходить для зберігання різних харчових продуктів, включаючи фрукти, овочі, м'ясо, рибу та сир. Зверніть увагу: Не використовуйте контейнер у мікрохвильовій печі, духовці або посудомийній машині. Не піддавайте його дії екстремальних температур. При належному догляді контейнер прослужить вам багато років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TS Kitchen |
| Материал | Пластик |
| Применение | Универсальное |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 850 г |
| Высота | 16.5 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина | 31.5 см |
| Тип | Контейнер |
| Ширина | 22 см |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴





