Відчуйте ніжність квітів і затишок домашньої атмосфери за чашкою чаю з керамічним чайним сервізом Rose Hip на 6 персон! Цей витончений набір поєднує в собі елегантність класики та красу польових квітів, ставши прикрасою будь-якої кухні. Виготовлений з міцної та стійкої до відколів кераміки, сервіз Rose Hip буде радувати вас бездоганним виглядом і практичністю протягом багатьох років. Білий колір посуду стане відмінним фоном для вашого улюбленого чаю, а ніжний квітковий візерунок Rose Hip додасть тепла і затишку. Подаруйте собі та своїм близьким частинку весняного настрою та комфорту з керамічним чайним сервізом Rose Hip на 6 персон. Нехай кожне чаювання з ним стане маленьким сімейним святом, сповненим теплом і щирими розмовами! Переваги чайного сервізу: Високоякісна кераміка Елегантний дизайн Практичність Для 6 персон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TS Kitchen |
| Декоративное оформление | Роспись |
| Количество персон | 6 |
| Количество предметов | 12 |
| Материал | Керамика |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Тип сервиза | Чайно-кофейный |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Блюдце чайное | 6 |
| Вес | 2.44 кг |
| Висота чашок | 6.5 см |
| Диаметр блюдца чайного | 15.5 см |
| Діаметр чашок | 9.5 см |
| Чашка чайная | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 1 989 ₴



