Портативний зволожувач повітря для дому з функцією ароматичного дифузора і підсвіткою. Цей компактний зволожувач USB з ємністю 200 мл ідеально підходить для забезпечення комфортного рівня вологості в будь-якому приміщенні. Підсвітка зволожувача створює затишну і спокійну атмосферу. Ви можете вибрати колір підсвітки або скористатися циклічним режимом зміни кольорів для створення бажаного настрою. Основні характеристики: Ємність резервуара для води: 200 мл Час роботи: до 6 годин Тиха робота: менше 35 децибел Режими градієнта: додають атмосфері різноманітність кольорів Портативний і зручний: легко підключається до USB-порту, що робить його ідеальним для використання вдома, в офісі або в подорожах
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Happy Life |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Индикатор работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип установки | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 110 мм |
| Гарантия | 14 днів |
| Объем резервуара для воды | 0.2 л |
| Применение прибора | Для дитячої кімнати Для будинку, квартири Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Состояние | Нове |
| Цвет | Чёрный |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴









