Потужний і надійний Праска Sokany SK-11029 Steam Iron - це потужний і надійний пристрій, який забезпечить вам ефективне і швидке прасування. Завдяки потужності 3200 Вт ця праска швидко нагрівається, даючи вам змогу з легкістю прасувати навіть найскладніші тканини. Паровий удар Функція парового удару допоможе легко видалити складки з вашого одягу, забезпечуючи ідеально рівні та бездоганні результати. Інтегрований резервуар для води з великою місткістю забезпечує тривалий час роботи без перерви на поповнення води. Ергономічний дизайн Праска Sokany SK-11029 має ергономічний дизайн і зручне руків'я, що забезпечує комфортне утримання під час прасування. Завдяки своїй надійності та функціональності ця праска стане незамінним помічником у вашому домашньому або професійному прасуванні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Желобок для пуговиц | Да |
| Паровой носик | Да |
| Функция разбрызгивания | Да |
| Функция самоочистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 170 мм |
| Гарантийный срок | 3 міс |
| Длина сетевого шнура | 1.7 м |
| Матеріал підошви утюгу | кераміка |
| Потужність споживання | 3200 Вт |
| Протикапельна система | Да |
| Регулювання подачі парі | Да |
| Состояние | Нове |
| Тип | Побутовий |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Функція автовимкнення | Да |
| Ширина | 140 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴









