Міксер для молочних коктейлів Sokany з потужністю 100 Вт та ємністю 500 мл – ідеальне рішення для приготування чудових напоїв прямо у вас вдома. Міксер однопостовий підійде для приготування молочних коктейлів, шейків, мусів, фруктових та алкогольних коктейлів. Основні характеристики міксера для молочних коктейлів об'єм чаші 500 мл; потужність 100 Вт; ємність 500 мл; напруга 220 Вт; швидкість до 20 000 об/хв; пластикові лопасті. Міксер забезпечує потужне та ефективне змішування завдяки своєму потужному двигуну. Чаша не фіксується на корпусі, змінна швидкість дозволяє налаштувати інтенсивність змішування під ваші уподобання. Крім того, його універсальність робить його чудовим вибором для приготування різних напоїв. Легке чищення робить використання цього міксера ще зручнішим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет корпуса | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид оборудования | Миксер |
| Высота | 26 см |
| Гарантія | 3 міс |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал емкости | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем чаши | 500 мл |
| Потужність споживання | 100 Вт |
| Скорость мотора | 20 000 об/хв |
| Тип миксера | Стаційний |
| Тип оборудования | Однопостовий |
| Тип управления | Електромеханічне |
| Ширина | 16 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 175 ₴








