Фен для волосся VGR V-494 — це універсальний інструмент для швидкого та легкого створення різноманітних зачісок. Тепер створити стильну розкішну укладку просто та швидко. Щітка стайлера піднімає волосся, а її форма дозволяє здійснювати укладку від коренів, створюючи вражаючий об'єм. Потужність 2200 Вт забезпечує сильний потік повітря, що дозволяє досягати професійних результатів укладки. Прилад оснащений функцією іонізації, яка забезпечить вам ідеальну укладку без електризації та заплутування волосся. Переваги: Простота у використанні Якісні матеріали Стильний дизайн Функціональність Безпека для волосся
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Количество режимов работы | 2 |
| Тип | Фен-щетка |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 370 мм |
| Гарантія | 3 міс |
| Длина | 90 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.9 м |
| Мощность фена | 800 Вт |
| Состояние | Нове |
| Холодне обдування | Да |
| Цвет | Розовий |
| Ширина | 110 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴





